Hakkımızda
 • HAUSEkids , ELAZIĞ da 1993 yılında 0-16 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.

  Butik tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan HAUSEkids, 2015 yılında açılan Instagram hesabında siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda 150.000 e yakın takipçiye ulaştı.

  Üreticilerden aldığı ürünleri satan HAUSEkids , ürün seçebilme avantajı ile her yıl 70 markaya ait yaklaşık 6.000 çeşit ürünü siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

  Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan vatandaşlarımızın yoğun talepleri ile açtığımız www.hausekids.com üzerinden de mağazalarımızla aynı fiyat ve imkanlarla tüm Türkiye’den tek tıkla güvenli bir şekilde zahmete girmeden alışveriş yapabilirsiniz.

  Türkiye’nin bir çok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden HAUSEkids “hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli” sloganıyla Türkiye’ye hizmet vermeye devam edecektir.

  Teşekkür ederiz!

Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/orvada/tmp) in Unknown on line 0